Szanowni Wykładowcy i Studenci
Przypominam tym, którzy egzaminy zaplanowali w budynku UO, o przestrzeganiu rygorów sanitarnych w związku z COVID-19 (zgodnie z obowiązkowymi wytycznymi GIS).
Sale będą odpowiednio przygotowane przez pracowników administracji.
Jednocześnie przypominam o konieczności posiadania maseczek, rękawiczek, a w przypadku egzaminów pisemnych, każdy student ma mieć swoje kartki i długopis.
Proszę przypomnieć studentom, żeby unikali tworzenia się grup zdających przed rozpoczęciem oraz po zakończeniu egzaminu na terenie UO.

Powodzenia na egzaminach

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych
dr hab. Anna Weissbrot-Koziarska, prof. UO

Filozofia stacjonarne