Miło nam poinformować, że dr hab. Aleksandra Rogowska, prof. UO i ks. prof. Dariusz Krok osiągnęli ogromny sukces znajdując się na prestiżowej liście Stanford University. – wśród 2% najczęściej cytowanych na świecie badaczy w 2022 roku (Ranking World’s Top 2% Scientists).
Lista została ogłoszona 5 października 2023 roku i jest redagowana we współpracy z Wydawnictwem Elsevier BV i Firmą SciTech Strategies, Inc.
Jednocześnie informujemy, że nasi laureaci stanowią około 50% badaczy z Uniwersytetu Opolskiego, którzy także znajdują się na tej liście oraz są wśród 22 psychologów z Polski.
Ranking naukowców TUTAJ
Serdecznie gratulujemy!