Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny na rzecz Podopiecznych Fundacji Iskierka. Celem zbiórki jest rehabilitacja i leczenie Podopiecznych Fundacji.
Wydarzenie organizują Opolskie Studio Piosenki wraz z Kołem Naukowym Designu i Komunikacja Społeczna KWADRATURA z Katedry Nauk Socjologicznych oraz Wydziału Nauk Społecznych UO.
Koncert przygotowali wokaliści i wokalistki Opolskiego Studia Piosenki oraz studenci i studentki Uniwersytetu Opolskiego.
Gościem specjalnym wydarzenia będzie zespół Dopamina!
Oprócz części muzycznej, wraz z naszymi Partnerami całego wydarzenia przygotowaliśmy również atrakcje wspierające zbiórkę na rzecz Fundacji Iskierka!
Koncert charytatywny został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego.
Koncert odbędzie się 22.04.2024 o godzinie 18:00 w Studenckim Centrum Kultury UO, ul. Katowicka 95, Opole.
Gorąco zapraszamy i zachęcamy do śledzenia strony wydarzenia: https://fb.me/e/9obsg22cj