Prorektorka ds. kształcenia Uniwersytetu Opolskiego dr hab. Anna Weissbrot-Koziarska, prof. UO odebrała tytuł „Lider z powołania” w kategorii: Lider w nauce, edukacji i zarządzaniu szkolnictwem wyższym.

Tytuł wręczono podczas IX. Międzynarodowego Kongresu „Lider z powołania”, który zorganizowała redakcja Magazynu „WHY Story”. Odbył się on 19 i 20 września 2024 r. w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Podczas wydarzenia wręczono tytuły „Lidera z powołania” w kategoriach: Lider w kulturze i sztuce, w biznesie, w zarządzaniu, w nauce i edukacji, w zarządzaniu szkolnictwem wyższym, w działaniach społecznych i charytatywnych.

Prorektorkę ds. kształcenia Uniwersytetu Opolskiego wyróżniono „w uznaniu zasług nie tylko na polu naukowym lecz także za efektywne zarządzanie kadrą, a przede wszystkim za ogromne serce i niesienie skutecznej pomocy dzieciom i ich rodzinom”.
Podczas IX. Międzynarodowego Kongresu „Lider z powołania” dr hab. Anna Weissbrot-Koziarska wzięła też udział w panelu dyskusyjny, pt. „Rola edukacji w kształtowanie liderów – kim jest lider a kim manager? Czy liderem człowiek się rodzi czy się nim staje? Innowacyjne oraz kreatywne kształcenie liderów przyszłości, w tym liderów społecznych”.
Szerszą relację z wręczenia nagród „Lider z powołania” można przeczytać TUTAJ.

W jesiennym wydaniu Magazynu „WHY Story” ukazał się także wywiad z dr hab. A. Weissbrot-Koziarską” pt. „Liderka wielu talentów”.